LEŚNY CZAR

Start


LEŚNY CZAR- dom u podnóża góry Grzybowiec i na skraju lasu oraz Karkonoskiego Parku Narodowego w malowniczo położonej górskiej miejscowości Michałowice leżącej na wys. 650 m n.p.m. Znajdziesz tu miłą domową atmosferę, spokój i wypoczynek z pięknym widokiem na Śnieżne Kotły.

Michałowice to urocza miejscowość z piękną panoramą Karkonoszy ze 100 km oznakowanych szlaków o różnym stopniu trudności między innymi na Śnieżne Kotły, Czarny Kocioł Jagniątkowski, Śmielec (1424m), Wielki Szyszak- drugi największy szczyt Karkonoszy (1509m), Szrenicę (1362m), Łabski Szczyt (1427m).

Kociołki wietrzeniowe, Złoty Widok - Michałowice 

Trasy biegowe w Jakuszycach - 12km

Trasy zjazdowe10 km Szklarska Poręba, 17 km Harrachow, 34 km Rokytnice

Teatr Nasz - Michałowice (najwyżej położony teatr na świecie)

Park Miniatur - Kowary

Huta Szkła Kryształowego Julia i sklep -  Piechowice

Wodospad Szklarki, Wodospad Kamieńczyka -Szklarska Poręba

Park Dinozaurów - Szklarska Poręba

Tor saneczkowy - Szklarska Poręba

Park Linowy - Szklarska Poręba

Zamek Chojnik - Sobieszów

Kościółek Wang - Karpacz

Zamek Czocha - Leśna

Palmiarnia i Zamek Książ - Wałbrzych

 

Oferujemy 10 miejsc noclegowych w pokojach 2 osobowych i jednym pokoju 4-ro osobowym bez wyżywienia. W domu znajduje się aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, gdzie można przygotować samodzielnie posiłki, również w dolnej części domu znajduje się kuchnia z pełnym wyposażeniem, jadalnia, salon z kominkiem.

Również zapraszamy do naszego zielonego ogrodu, gdzie jednocześnie można podziwiać krajobraz i piec kiełbaski na grillu.

Dom posiada własny ogrodzony parking.

Lokalizacja- GPS: 50°49'7"N 15°35'23"E

 

 

 

 

 

 

Zwiedzanie Karkonoszy i okolic to wielka przygoda, tu możesz zwiedzić dziesiątki zamków i pałaców ze swoją piękną architekturą i historią.

Z Michałowic prowadzi wiele szlaków turystycznych, spacerowych i rowerowych, którymi można dotrzeć do: Szklarskiej Poręby (2,5h)-10 km, Wodospadu Szklarki (40 min.) i Kamieńczyka; Na Śnieżne Kotły (2,5-3h), Schroniskopod Łabskim Szczytem (2,5h), SchroniskoSzrenica (3h), Grzybowiec (30 min.) i Zamek Chojnik (2h)-5km.

Do Karpacza z Michałowic jest około 17 km, gdzie można dotrzeć do pięknej Świątyni WANG, schroniskaSamotnia i schroniska Akademickiego oraz Śnieżki.

Harrachov, Rokytnice Czechy - 20-40 km, Jelenia Góra -20 km, Świeradów Zdrój - 25km, Pałace: Wojanów, Staniszów, Łomnica -20 km, Park Miniatur Kowary -20 km, Sztolnie pouranowe w Kowarach -25 km, Teatr Nasz Michałowice - 1 km.

 


Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
LEŚNY CZAR